(Hrajeme B a C zápasy (2009) a vypomáháme A (2008) a v KS (2008)
--------------------------------------------
MÁME ZA SEBOU:
SO 06.06. KS STP - Ivančice
(sraz 09:00) - 1.zápas 09:30
hřiště U malovaného mlýna
Ivančice U11 2:10,
Zbrojovka U11 1:15
ČT 06.06. MěS B - Tatran
(sraz 15:50) - zápas 16:30
hřiště Voříškova
TK B - SK Líšeň U11 11:8
NE 02.06. MěS D - Tatran
(sraz 11:00) - zápas 11:30
hřiště Voříškova
TK C - SK Líšeň D 9:12
NE 02.06. MěS B - Tatran
(sraz 09:30) - zápas 10:00
hřiště Voříškova
TK B - Lelekovice U11 16:1
ČT 28.05. Přátel.u. - Tatran K.
(sraz 16:50) - zápas 17:30
hřiště Voříškova (7+1)
TK 2009 - TK 2007/2008 5:0
ČT 28.05. MěS D - Tatran Kohoutovice
(sraz 17:30) - zápas 17:00
hřiště Voříškova
TK C - Lokomotiva U11 (7:7 n)
SO 25.05. KS - Svratka Brno
09:00 (sraz 08:30)
Soupeři Svratka U11 a Vacenovice U11
(dodali jsme 2 hráče)
PÁ 24.05. MěS B - Bosonohy
(sraz 16:30) - zápas 17:00
hřiště Hoštická
Bosonohy U11 - TK B 8:11
ČT 23.05. MěS D - Nový Lískovec
(sraz 17:30) - zápas 18:00
hřiště Park Pod Plachtami
Nový Lískovec U11 - TK C 5:12
ÚT 21.05. MěS B - Tatran Kohoutovice
(sraz 16:30) - zápas 17:00
hřiště Voříškova
TK B - FC Medlánky U11 13:7
NE 19.05. MěS D - Tatran
(sraz 11:00) - zápas 11:30
hřiště Voříškova
TK C - Slatina B 2:13
NE 19.05. MěS B - Tatran
(sraz 09:30) - zápas 10:00
hřiště Voříškova
TK B - FC Svratka B 15:5
ČT 16.05. MěS B - Moravská Slávia
16:30 (sraz 16:00)
hřiště Vojtova
Mor.Slávia U11 - TK B 8:12
SO 11.05. KS - Ratíškovice
(sraz 10:30) - zápas 11:00
TK B - Drnovice U11 6:5
TK B - MiRaVa U11 4:10
ÚT 30.04. MěS D - Tatran
16:30 (sraz 16:00)
hřiště Voříškova
TK C - MCV 10:11
SO 27.04. KS - Tatran Kohoutovice
13:00 (sraz 12:15)
Soupeři Vacenovice U11 a ČAFC U11
(dodali jsme 5 hráčů)
SO 27.04. MěS D
9:00 (sraz 8:30)
hřiště Hudcova UT
Medlánky C - TK C 17:1
ČT 25.04. MěS B - Obřany
17:00 (sraz 16:30)
hřiště Zlatníky
Obřany U11 - TK B 5:7
ST 24.04. MěS B - Tatran
16:30 (sraz 16:00)
hřiště Voříškova
TK B - Dosta Bystrc B 11:8
SO 13.04. KS - Tatran Kohoutovice
(sraz 12:45)
Soupeři Svratka U11 a Znojmo U11
(dodali jsme 3+1 hráčů)
SO 13.04. MěS B - Žebětín
hřiště Pod Kopcem
Žebětín U11 - TK B 6:11
PÁ 12.04. MěS D - START B
hřiště Loosova
Start B U10 - TK C 11:14
NE 07.04. MěS B - Tatran Kohoutovice
(sraz 12:30) - zápas 13:00
hřiště Voříškova
TK B - SK Chrlice U11 6:9
NE 07.04. MěS D - Tatran Kohoutovice
(sraz 12:30) - zápas 13:00
hřiště Voříškova
TK C - Slovan Brno U11 1:16
SO 06.04. KS - Moravský Krumlov
Soupeři Mor. Krumlov U11 a Líšeň U11
(dodali jsme 4+1 hráčů)
--------------------------------------------------------
Líšeň (nafukovačka) - POSLEDNÍ TURNAJ 2009
SO 23.03. 2x TURNAJ U10 (HRAJÍ VŠICHNI)
Kohoutovice "C" - SK Líšeň U10B 2:1
Kohoutovice "C" - FC Slovan Rosice 1:1
Kohoutovice "C" - AC Lelekovice 2:0
Kohoutovice "C" - SK Olympia Ráječko 1:1
Kohoutovice "B" - SK Líšeň U10A 2:1
Kohoutovice "B" - FC Zbrojovka Brno 1:0
Kohoutovice "B" - TJ Svitavy 1:5
Kohoutovice "B" - SK Uničov 0:7
Chalabalova (umělka) - venku
SO 16.03. dopoledne 3x25 min.
10:00 - 12:00 hod.
Přípravné utkání ve složení 7+1
/velké hřiště 65 x 44m/
(TK 2009) vs. (TK 2007/2008) 2:3 (0:0,2:1,0:2)
Čejkovická - TURNAJ 2009 - 5 týmů
NE 10.03. Odpolední Čejkovická: (1.M neof)
12:40 - 18:30 hod.
Kohoutovice "B" - FC Sparta Brno 5:0
Kohoutovice "B" - SK Šlapanice 8:0
Kohoutovice "B" - RAFK Rajhrad 3:2
Kohoutovice "B" - SK Chrlice 7:1
TRIANGL - 3 týmy (3x20min)
NE 03.03. Pohořelice /RAFK/
14:45 – 17:40 hod.
Kohoutovice "B" - RAFK U11 7:9 (1:3,2:2,4:4)
Kohoutovice "B" - Dosta U10 6:4 (2:1,3:2,1:1)
Čejkovická - TURNAJ 2009 - 6 týmů (1x15min)
SO 23.02. Dopolední Čejkovická: (1.M neof)
08:00 – 13:00 hod.
Kohoutovice "B" - TJ MCV Brno 1:0
Kohoutovice "B" - SK FŠ Třebíč 3:1
Kohoutovice "B" - RAFK Rajhrad 5:2
Kohoutovice "B" - FC Sparta Brno 2010 3:2
Kohoutovice "B" - FC Náměšť n. O. 0:0
Příměstský fotbalový tábor - Sparta Brno
11.2.-15.2. 2019 (2 děti)
Němčice n. H. - TURNAJ 2009 - 6 týmů
SO 09.02. (2.MÍSTO of.) záp. á 21 min.
Hala Suprovka 5+1
Kohoutovice "B" - SK Sigma Olomouc 1:3
Kohoutovice "B" - FK RAČA Bratislava 0:3
Kohoutovice "B" - MŠK Fomat Martin 5:2
Kohoutovice "B" - FC Morkovice 5:1
Kohoutovice "B" - TJ Sokol Olšany 3:2
(pořadí 1.Rača, 2.TK, 3.Martin, 4.Olšany,
5.Sigma, 6.Morkovice)
Líšeň (nafukovačka) - TURNAJ 2009 - 5+1
SO 02.02. 2x TURNAJ U10 (2.M neof)
5+1 záp. á 20 min.
Kohoutovice "B" - FC Ivančice 3:2
Kohoutovice "B" - FC Velké Meziříčí 2:0
Kohoutovice "B" - SK Líšeň U10A 2:3
Kohoutovice "B" - AFK Tišnov 2:1
Líšeň (nafukovačka) - TURNAJ 2009 - 5+1
SO 26.01. 2x TURNAJ U10 (HRAJÍ VŠICHNI)
( 2.M neof, 2.M neof) záp. á 20 min.
Kohoutovice "C" - AC Lelekovice 3:1
Kohoutovice "C" - SK Obřany 1:2
Kohoutovice "C" - SK Líšeň U10B 1:0
Kohoutovice "C" - FC Slovan Rosice 4:4
Kohoutovice "B" - SK Líšeň U10A 0:7
Kohoutovice "B" - JISKRA Staré Město 4:2
Kohoutovice "B" - FC Ivančice 1:0
Kohoutovice "B" - FC Svratka Brno 4:3
Žebětín - TURNAJ 2009 - 3 týmy
SO 19.01. TURNAJ U10 záp á 40 min.
9:10 - 12:00 Pořádá DOSTA (1.M neof)
Kohoutovice "B" - Dosta U10 4:0 (3:0)
Kohoutovice "B" - Start U10 5:0 (3:0)
Blansko - TURNAJ 2009 - 6 týmů
(1.MÍSTO of.)
SO 12.01. Dopolední Údolní Blansko:
08:00 – 13:00 hod.
Kohoutovice "B" - FC Boskovice 6:0
Kohoutovice "B" - TJ Start Brno 5:1
Kohoutovice "B" - ASK Blansko 2010 7:0
Kohoutovice "B" - FC Slovan Rosice 9:1
Kohoutovice "B" - ASK Blansko 2009 4:0
Čejkovická - TURNAJ 2009 - 7 týmů
NE 06.01. Dopolední Čejkovická: (1.M neof)
08:00 – 13:00 hod.
Kohoutovice "B" - MCV 0:0
Kohoutovice "B" - FC Slovan Rosice 8:1
Kohoutovice "B" - FC Sparta Brno 2010 3:0
Kohoutovice "B" - SK Říčany 3:2
Kohoutovice "B" - FŠ Třebíč 4:1
Kohoutovice "B" - FC Sparta Brno 2009 1:0
Žebětín - TURNAJ 2009 - 3 týmy
SO 08.12. pořádá DOSTA (1.M neof)
09:00 - 12:00 hod.
Kohoutovice "B" - Dosta U10 3:1 (0:1)
Kohoutovice "B" - Žebětín U10 10:4 (6:3)
Čejkovická - TURNAJ 2009 - 5 týmů
NE 02.12. Odpolední Čejkovická:
13:30 - 18:30 hod. (2.M, 4.M neof)
Kohout. zelení - Kohout. oranžoví 6:1
Kohout zelení - FC Ivančice 1:2
Kohout zelení - SK Chrlice 6:0
Kohout zelení - MCV 2:1
Kohout oranžoví - SK Chrlice 1:0
Kohout oranžoví - MCV 1:6
Kohout oranžoví - FC Ivančice 0:8
ZŠ Janouškova - TURNAJ 2009: 5 týmů
SO 01.12. Dopolední Zbrojovka U10
08:00 - 12:00 hod. (4.M neof)
Kohoutovice "B" - FŠ Třebíč 7:2
Kohoutovice "B" - FC Ivančice 5:6
Kohoutovice "B" - 1.FC Zbrojovka 1:6
Kohoutovice "B" - AFK Tišnov 4:6
Čejkovická - TURNAJ 2009 - (2.M neof)
SO 24.11. Odpolední Čejkovická:
13:00 - 18:30 hod.
Kohoutovice "B" - TJ Sokol Lanžhot 5:1
Kohoutovice "B" - FC Sparta Brno 2:4
Kohoutovice "B" - RAFK 2:2
Kohoutovice "B" - AFK Blansko 2:1
Kohoutovice "B" - FC Újezd u B. 4:2
Kohoutovice "B" - SK Šlapanice 6:1
Žebětín - TURNAJ 2009 - 3 týmy (1.M neof)
SO 17.11. pořádá DOSTA
09:00 - 12:00 hod.
Kohoutovice "B" - Dosta U10 6:5 (4:3)
Kohoutovice "B" - Kahan U11 6:2 (5:0)
NE 04.11.2018 11:30
Lelekovice - Kohoutovice "B" 0:20
Poňava Lelekovice
NE 28.10.2018 09:30
Kohoutovice "B" - Bosonohy 5:4
Voříškova, Brno
ČT 25.10.2018 16:00 (2008 výpomoc)
Kohoutovice A - Sparta Brno
Voříškova, Brno - 2 hráči
NE 21.10.2018 18:00 - AKCE
FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.
VYVÁDĚNÍ HRÁČŮ
- 17 dětí 2009
NE 21.10.2018 10:00
Svratka Brno "B" - Kohoutovice "B" 2:2
Fanderlíkova - žáci, přípravka
PÁ 19.10.2018 16:30
Slatina "B" - Kohoutovice "C" 4:13
Tuřanka
NE 14.10.2018 10:30
Kohoutovice "B" - Moravská Slavia 10:5
Voříškova, Brno
NE 14.10.2018 09:00
Kohoutovice "C" - Sparta Brno "B" 8:8
Voříškova, Brno
SO 13.10.2018 KS STP 10:00 (2008 výpomoc)
Kohoutovice A - 2 hráči
hřiště ČAFC Židenice
SO 06.10.2018 11:00
LOKOMOTIVA BRNO - Kohoutovice "C" 5:5
Sokolova
SO 06.10.2018 KS STP sraz 14:00
(2008 výpomoc) - 4 hráči
Kohoutovice A
hřiště Hododnín
PÁ 05.10.2018 16:45 (výpomoc 2008)
ČAFC Židenice - Kohoutovice A - 2 hráči
Pastrnkova
PÁ 05.10.2018 16:00
MEDLÁNKY - Kohoutovice "B" 9:7
Hudcova - UT
NE 30.09.2018 09:00
Kohoutovice "C" - MEDLÁNKY "C" 2:8
Voříškova, Brno
NE 30.09.2018 10:30
Kohoutovice "B" - Obřany 2:6
Voříškova, Brno
ČT 27.09.2018 16:30
Kohoutovice "B" - Žebětín 8:5
Voříškova, Brno
ÚT 25.09.2018 16:30 (2008 výpomoc)
Kohoutovice A - Soběšice: 3-6 hráčů
SO 22.09.2018 KS STP (2008 výpomoc)
Kohoutovice A hřiště Vyškov - 2 hráči
PÁ 21.09.2018 16:00
BYSTRC "B" - Kohoutovice "B" 8:12
Obvodová, Kníničky - u řeky
PÁ 21.09.2018 16:00 (2008 výpomoc)
BYSTRC - KNÍNIČKY - Kohoutovice A
Obvodová Kníničky - u řeky - 2 hráči
ČT 20.09.2018 16:30
MCV - Kohoutovice "C" 9:4
Borky
ST 19.09.2018 16:30 (2008 výpomoc)
Líšeň U11A - Kohoutovice A
TCM Mar. Údolí - 2 hráči
ST 19.09.2018 17:45
Líšeň U11B(A) - Kohoutovice "B" 14:9
TCM Mar. Údolí
SO 15.09.2018 16:00
Kohoutovice "C" - START Brno "B" 3:14
Voříškova, Brno
SO 15.09.2018 16:00 (2008 výpomoc)
Kohoutovice A - START Brno
Voříškova, Brno - 5 hráčů
ČT 13.09.2018 17:00
Líšeň U10B - Kohoutovice "C" 3:18
TCM Mar. Údolí
SO 08.09.2018 KS STP 15:30 (2008 výpomoc)
hřiště Voříškova, Brno - 5 hráčů
PÁ 07.09.2018 17:30
Chrlice - Kohoutovice "B" 7:17
Blümlova
ST 05.09.2018 17:00
FC Slovan Brno - Kohoutovice "C" 20:8
Bělohorská (oranžový tým)
NE 07.04. MěS B - Tatran Kohoutovice
(sraz 12:30) - zápas 13:00
hřiště Voříškova
TK B - SK Chrlice U11 6:9