SEZONA 2018/2019

<Stránky jsou optimalizovány pro Smartphone prohlížení>

CHCI K VÁM PŘIHLÁSIT SVÉ DÍTĚ, CO MOHU PRO TO UDĚLAT?    ...Přijít na trénink s míčem vel. č.4 a kopačkami. (Butkaj.L@seznam.cz, M: +420 731 207 853)

Vítejte na našem webu

Jste na rozšiřujících webových stránkách fotbalového oddílu Tatran Kohoutovice z.s., které se věnují výhradně našim dětem - starší přípravce - oficiální kategorii dle FAČR - U10 (STP B a C) - ročníku 2009. Stránky by měly rodičům přinášet zejména aktuální informace týkající se tréninků a zápasů. 

Odkazy:

OFICIÁLNÍ WEB FO TJ TATRAN KOHOUTOVICE

WORDPRESS - VSTUP

IS FAČR - VSTUP

FHRACI.CZ - VSTUP

Děkujeme za podporu sponzorovi týmu Tatran Kohoutovice - A+J ploty s.r.o. panu Josefu Juráčkovi.

PŘEHLED ZÁPASŮ:

(Hrajeme B a C zápasy (2009) a vypomáháme A (2008) a v KS (2008)

--------------------------------------------
 
ÚT 21.05. MěS B - Tatran Kohoutovice
(sraz 16:30) - zápas 17:00
hřiště Voříškova
TK B - FC Medlánky U11
 
ČT 23.05. MěS D - Nový Lískovec
(sraz 17:30) - zápas 18:00
hřiště Park Pod Plachtami
Nový Lískovec U11 - TK C
 
PÁ 24.05. MěS B - Bosonohy
(sraz 16:30) - zápas 17:00
hřiště Hoštická
Bosonohy U11 - TK B
 
SO 25.05. KS - Svratka Brno
09:00 (sraz 08:30)
Soupeři Svratka U11 a Vacenovice U11
(dodáme podle zájmu)
 
MÁME ZA SEBOU:
 
NE 19.05. MěS C - Tatran
(sraz 11:00) - zápas 11:30
hřiště Voříškova
TK C - Slatina B  2:13
 
NE 19.05. MěS B - Tatran
(sraz 09:30) - zápas 10:00
hřiště Voříškova
TK B - FC Svratka B  15:5
 
ČT 16.05. MěS B - Moravská Slávia
16:30 (sraz 16:00)
hřiště Vojtova
Mor.Slávia U11 - TK B  8:12
 
SO 11.05. KS - Ratíškovice
(sraz 10:30) - zápas 11:00
TK B - Drnovice U11  6:5
TK B - MiRaVa U11  4:10
 
ÚT 30.04. MěS C - Tatran
16:30 (sraz 16:00)
hřiště Voříškova
TK C - MCV 10:11
 
SO 27.04. KS - Tatran Kohoutovice
13:00 (sraz 12:15)
Soupeři Vacenovice U11 a ČAFC U11
(dodali jsme 5 hráčů)
 
SO 27.04. MěS D
9:00 (sraz 8:30)
hřiště Hudcova UT
Medlánky C - TK C  17:1
 
ČT 25.04. MěS B - Obřany
17:00 (sraz 16:30)
hřiště Zlatníky
Obřany U11 - TK B  5:7
 
ST 24.04. MěS B - Tatran
16:30 (sraz 16:00)
hřiště Voříškova
TK B - Dosta Bystrc B  11:8
 
SO 13.04. KS - Tatran Kohoutovice
(sraz 12:45)
Soupeři Svratka U11 a Znojmo U11
(dodali jsme 3+1 hráčů)
 
SO 13.04. MěS B - Žebětín
hřiště Pod Kopcem
Žebětín U11 - TK B  6:11
 
PÁ 12.04. MěS D - START B
hřiště Loosova
Start B U10 - TK C  11:14
 
NE 07.04. MěS B - Tatran Kohoutovice
(sraz 12:30) - zápas 13:00
hřiště Voříškova
TK B - SK Chrlice U11  6:9
 
NE 07.04. MěS D - Tatran Kohoutovice
(sraz 12:30) - zápas 13:00
hřiště Voříškova
TK C - Slovan Brno U11 1:16
 
SO 06.04. KS - Moravský Krumlov
Soupeři Mor. Krumlov U11 a Líšeň U11
(dodali jsme 4+1 hráčů)
 
--------------------------------------------------------
 
Líšeň (nafukovačka) - POSLEDNÍ TURNAJ 2009
SO 23.03. 2x TURNAJ U10 (HRAJÍ VŠICHNI)
Kohoutovice "C" - SK Líšeň U10B  2:1
Kohoutovice "C" - FC Slovan Rosice  1:1
Kohoutovice "C" - AC Lelekovice  2:0
Kohoutovice "C" - SK Olympia Ráječko  1:1
Kohoutovice "B" - SK Líšeň U10A  2:1
Kohoutovice "B" - FC Zbrojovka Brno  1:0
Kohoutovice "B" - TJ Svitavy  1:5
Kohoutovice "B" - SK Uničov  0:7
 
Chalabalova (umělka) - venku
SO 16.03. dopoledne 3x25 min.
10:00 - 12:00 hod.
Přípravné utkání ve složení 7+1
/velké hřiště 65 x 44m/
(TK 2009) vs. (TK 2007/2008) 2:3 (0:0,2:1,0:2)
 
Čejkovická - TURNAJ 2009 - 5 týmů
NE 10.03. Odpolední Čejkovická: (1.M neof)
12:40 - 18:30 hod.
Kohoutovice "B" - FC Sparta Brno  5:0
Kohoutovice "B" - SK Šlapanice  8:0
Kohoutovice "B" - RAFK Rajhrad  3:2
Kohoutovice "B" - SK Chrlice  7:1
 
TRIANGL - 3 týmy (3x20min)
NE 03.03. Pohořelice /RAFK/ 
14:45 – 17:40 hod.
Kohoutovice "B" - RAFK U11  7:9 (1:3,2:2,4:4)
Kohoutovice "B" - Dosta U10 6:4 (2:1,3:2,1:1)
 
Čejkovická - TURNAJ 2009 - 6 týmů (1x15min)
SO 23.02. Dopolední Čejkovická: (1.M neof) 
08:00 – 13:00 hod.
Kohoutovice "B" - TJ MCV Brno  1:0
Kohoutovice "B" - SK FŠ Třebíč  3:1
Kohoutovice "B" - RAFK Rajhrad  5:2
Kohoutovice "B" - FC Sparta Brno 2010  3:2
Kohoutovice "B" - FC Náměšť n. O.  0:0
 
Příměstský fotbalový tábor - Sparta Brno
11.2.-15.2. 2019 (2 děti)
 
Němčice n. H. - TURNAJ 2009 - 6 týmů
SO 09.02. (2.MÍSTO of.) záp. á 21 min.
Hala Suprovka 5+1
Kohoutovice "B" - SK Sigma Olomouc  1:3
Kohoutovice "B" - FK RAČA Bratislava  0:3
Kohoutovice "B" - MŠK Fomat Martin  5:2
Kohoutovice "B" - FC Morkovice  5:1
Kohoutovice "B" - TJ Sokol Olšany  3:2
(pořadí 1.Rača, 2.TK, 3.Martin, 4.Olšany, 
5.Sigma, 6.Morkovice)
 
Líšeň (nafukovačka) - TURNAJ 2009 - 5+1
SO 02.02. 2x TURNAJ U10 (2.M neof)
5+1 záp. á 20 min.
Kohoutovice "B" - FC Ivančice  3:2
Kohoutovice "B" - FC Velké Meziříčí  2:0
Kohoutovice "B" - SK Líšeň U10A  2:3
Kohoutovice "B" - AFK Tišnov  2:1
 
Líšeň (nafukovačka) - TURNAJ 2009 - 5+1
SO 26.01. 2x TURNAJ U10 (HRAJÍ VŠICHNI)
( 2.M neof2.M neof) záp. á 20 min.
Kohoutovice "C" - AC Lelekovice  3:1
Kohoutovice "C" - SK Obřany  1:2
Kohoutovice "C" - SK Líšeň U10B  1:0
Kohoutovice "C" - FC Slovan Rosice  4:4
Kohoutovice "B" - SK Líšeň U10A  0:7
Kohoutovice "B" - JISKRA Staré Město  4:2
Kohoutovice "B" - FC Ivančice  1:0
Kohoutovice "B" - FC Svratka Brno  4:3
 
Žebětín - TURNAJ 2009 - 3 týmy
SO 19.01. TURNAJ U10 záp á 40 min.
9:10 - 12:00 Pořádá DOSTA  (1.M neof)
Kohoutovice "B" - Dosta U10   4:0 (3:0)
Kohoutovice "B" - Start U10    5:0 (3:0)
 
Blansko - TURNAJ 2009 - 6 týmů 
(1.MÍSTO of.)
SO 12.01. Dopolední Údolní Blansko: 
08:00 – 13:00 hod.
Kohoutovice "B" - FC Boskovice  6:0
Kohoutovice "B" - TJ Start Brno  5:1
Kohoutovice "B" - ASK Blansko 2010  7:0
Kohoutovice "B" - FC Slovan Rosice  9:1
Kohoutovice "B" - ASK Blansko 2009  4:0
 
Čejkovická - TURNAJ 2009 - 7 týmů
NE 06.01. Dopolední Čejkovická: (1.M neof)
08:00 – 13:00 hod.
Kohoutovice "B" - MCV  0:0
Kohoutovice "B" - FC Slovan Rosice  8:1
Kohoutovice "B" - FC Sparta Brno 2010  3:0
Kohoutovice "B" - SK Říčany  3:2
Kohoutovice "B" - FŠ Třebíč  4:1
Kohoutovice "B" - FC Sparta Brno 2009 1:0
 
Žebětín - TURNAJ 2009 - 3 týmy
SO 08.12. pořádá DOSTA (1.M neof)
09:00 - 12:00 hod.
Kohoutovice "B" - Dosta U10   3:1 (0:1)
Kohoutovice "B" - Žebětín U10 10:4 (6:3)
 
Čejkovická - TURNAJ 2009 - 5 týmů
NE 02.12. Odpolední Čejkovická: 
13:30 - 18:30 hod. (2.M, 4.M neof)
Kohout. zelení - Kohout. oranžoví 6:1
Kohout zelení - FC Ivančice   1:2
Kohout zelení - SK Chrlice  6:0
Kohout zelení - MCV   2:1
Kohout oranžoví - SK Chrlice  1:0
Kohout oranžoví - MCV  1:6
Kohout oranžoví - FC Ivančice  0:8
 
ZŠ Janouškova - TURNAJ 2009: 5 týmů
SO 01.12. Dopolední Zbrojovka U10
08:00 - 12:00 hod. (4.M neof)
Kohoutovice "B" - FŠ Třebíč  7:2
Kohoutovice "B" - FC Ivančice  5:6
Kohoutovice "B" - 1.FC Zbrojovka  1:6
Kohoutovice "B" - AFK Tišnov 4:6
 
Čejkovická - TURNAJ 2009 - (2.M neof)
SO 24.11. Odpolední Čejkovická: 
13:00 - 18:30 hod.
Kohoutovice "B" - TJ Sokol Lanžhot  5:1
Kohoutovice "B" - FC Sparta Brno  2:4
Kohoutovice "B" - RAFK  2:2
Kohoutovice "B" - AFK Blansko  2:1
Kohoutovice "B" - FC Újezd u B.  4:2
Kohoutovice "B" - SK Šlapanice  6:1
 
Žebětín - TURNAJ 2009 - 3 týmy (1.M neof)
SO 17.11. pořádá DOSTA
09:00 - 12:00 hod.
Kohoutovice "B" - Dosta U10  6:5 (4:3)
Kohoutovice "B" - Kahan U11 6:2 (5:0)
 
NE 04.11.2018 11:30
Lelekovice - Kohoutovice "B"  0:20
Poňava Lelekovice
 
NE 28.10.2018 09:30
Kohoutovice "B" - Bosonohy  5:4
Voříškova, Brno
 
ČT 25.10.2018 16:00 (2008 výpomoc)
Kohoutovice A - Sparta Brno
Voříškova, Brno - 2 hráči
 
NE 21.10.2018 18:00 - AKCE
FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.
VYVÁDĚNÍ HRÁČŮ
- 17 dětí 2009
 
NE 21.10.2018 10:00
Svratka Brno "B" - Kohoutovice "B"  2:2
Fanderlíkova - žáci, přípravka
 
PÁ 19.10.2018 16:30
Slatina "B" - Kohoutovice "C"  4:13
Tuřanka
 
NE 14.10.2018 10:30
Kohoutovice "B" - Moravská Slavia  10:5
Voříškova, Brno
 
NE 14.10.2018 09:00
Kohoutovice "C" - Sparta Brno "B"  8:8
Voříškova, Brno
 
SO 13.10.2018 KS STP 10:00 (2008 výpomoc)
Kohoutovice A - 2 hráči
hřiště ČAFC Židenice
 
SO 06.10.2018 11:00
LOKOMOTIVA BRNO - Kohoutovice "C"  5:5
Sokolova
 
SO 06.10.2018 KS STP sraz 14:00 
(2008 výpomoc)  - 4 hráči
Kohoutovice A
hřiště Hododnín
 
PÁ 05.10.2018 16:45 (výpomoc 2008)
ČAFC Židenice - Kohoutovice A   - 2 hráči
Pastrnkova
 
PÁ 05.10.2018 16:00
MEDLÁNKY - Kohoutovice "B"  9:7
Hudcova - UT
 
NE 30.09.2018 09:00
Kohoutovice "C" - MEDLÁNKY "C" 2:8
Voříškova, Brno
 
NE 30.09.2018 10:30
Kohoutovice "B" - Obřany 2:6
Voříškova, Brno
 
ČT 27.09.2018 16:30
Kohoutovice "B" - Žebětín  8:5
Voříškova, Brno
 
ÚT 25.09.2018 16:30 (2008 výpomoc)
Kohoutovice A - Soběšice:   3-6 hráčů
 
SO 22.09.2018 KS STP (2008 výpomoc)
Kohoutovice A hřiště Vyškov - 2 hráči
 
PÁ 21.09.2018 16:00
BYSTRC "B" - Kohoutovice "B"  8:12
Obvodová, Kníničky - u řeky
 
PÁ 21.09.2018 16:00 (2008 výpomoc)
BYSTRC - KNÍNIČKY - Kohoutovice A
Obvodová Kníničky - u řeky - 2 hráči
 
ČT 20.09.2018 16:30
MCV - Kohoutovice "C"  9:4
Borky
 
ST 19.09.2018 16:30 (2008 výpomoc)
Líšeň U11A - Kohoutovice A
TCM Mar. Údolí - 2 hráči
 
ST 19.09.2018 17:45
Líšeň U11B(A) - Kohoutovice "B" 14:9
TCM Mar. Údolí
 
SO 15.09.2018 16:00
Kohoutovice "C" - START Brno "B" 3:14
Voříškova, Brno
 
SO 15.09.2018 16:00 (2008 výpomoc)
Kohoutovice A - START Brno
Voříškova, Brno - 5 hráčů
 
ČT 13.09.2018 17:00
Líšeň U10B - Kohoutovice "C"  3:18
TCM Mar. Údolí 
 
SO 08.09.2018 KS STP 15:30 (2008 výpomoc)
hřiště Voříškova, Brno - 5 hráčů
 
PÁ 07.09.2018 17:30
Chrlice - Kohoutovice "B"  7:17
Blümlova
 
ST 05.09.2018 17:00
FC Slovan Brno - Kohoutovice "C" 20:8
Bělohorská (oranžový tým)

 

NE 07.04. MěS B - Tatran Kohoutovice
(sraz 12:30) - zápas 13:00
hřiště Voříškova
TK B - SK Chrlice U11  6:9

 

počítadlo.abz.cz

g60CIHbuRop2CXkQPByFHBIW

U10 (STP B, C) - 2009

OMLOUVÁNÍ

23.01.2016 13:45

OMLOUVÁNÍ U10 - KLIKNĚTE PROSÍM A OMLUVTE NEÚČAST

DO OKÉNKA ZADEJTE PÍSMENKO "O" (Jako Omluva, nepište prosím číslici nula).

ROZPISY JARO VERZE 03!!! Rozpis jaro 2019 (3).xlsx (14931)

Nejbližší trénink:

24.01.2016 19:26
> ÚT 21.05. 16:45-17:45
Hřiště Tatran (tráva)
Kdo nehraje zápas, bude hrát paralelně
fotbal v rámci tréninkové skupiny na vedlejším
hřišti či minihřišti (dle počtu)
 
> ST 22.05. 15:00-16:00
Brankářský trénink
Ella, Honzík P., Franťa
Hřiště Tatran (tráva)
 
> ČT 23.05. 16:45-18:15
Hřiště Tatran (tráva)
- trénink zrušen, kolize se zápasem
v Novém Lískovci

 

Nominace

25.01.2016 22:06
ÚT 21.05. MěS B - Tatran Kohoutovice
(sraz 16:30) - zápas 17:00
hřiště Voříškova
TK B - FC Medlánky U11
 
(01) 09071104    Nováková Ella (B)
(03) 09090104    Butkaj Lubomír
(05) 09010038    Rypal Jan
(06) 09040161    Bezděk Jakub
(07) 09020043    Mazuch Lukáš
(10) 09041240    Čech David
(12) 09040028    Holub Aleš
(13) 09070071    Jakubčík Patrik
(14) 09101259    Punčochář Jan
(15) 09010971    Gabriel František
(16) 09080760    Sedlák Jakub
-----------------------------------------------
 
ČT 23.05. MěS D - Nový Lískovec
(sraz 17:30) - zápas 18:00
hřiště Park Pod Plachtami
Nový Lískovec U11 - TK C
 
(01) 09071104    Nováková Ella (B)
(02) 09101142    Novotný Jakub
(05) 09021013    Veselý Vojtěch
(06) 09010038    Rypal Jan
(07) 09020043    Mazuch Lukáš
(08) 09080580    Uhlíř Martin
(09) 09061388    Zapata Valencia Samuel
(10) 09041240    Čech David
(11) 09040102    Vévoda Dan
(14) 09080967    Schwarz Marek
 
(zelené dresy)
----------------------------------------------------
 
PÁ 24.05. MěS B - Bosonohy
(sraz 16:30) - zápas 17:00
hřiště Hoštická
Bosonohy U11 - TK B
 
(01) 09071104    Nováková Ella (B)
(03) 09090104    Butkaj Lubomír
(05) 09010038    Rypal Jan
(06) 09040161    Bezděk Jakub
(07) 09020043    Mazuch Lukáš
(09) 09060330    Horák Jakub
(10) 09041240    Čech David
(12) 09040028    Holub Aleš
(13) 09070071    Jakubčík Patrik
(14) 09101259    Punčochář Jan
(15) 09010971    Gabriel František
(16) 09080760    Sedlák Jakub

 

Aktuality r. 2009:

21.08.2016 09:42
Tréninky venku od dubna 2019:
> ÚT 16:45 - 18:15 
Tatran - tráva
----------------------------------------
> ČT 16:45 - 18:15 
Tatran - tráva

Ohlédnutí

Náhledy fotografií a kartiček jsou již  na   www.ObjednejKarticky.cz

 

Kód pro vstup do vaší třídy je prostřednictvím jedinečného kódu, který je pouze pro tuto třídu. Zadávejte kód ručně ne kopírováním. Může se stát, že zkopírovaný kód systém nepřijme. Kód je pouze kombinace čísel a písmen. Ne název kategorie !

 

Třída – tým/     Kód pro vstup    :

 

SP B:  uegpd8

 

Objednávku je nutné mít uzavřenou. Po odkliknutí  „Objednat“, se Vám objeví na obrazovce , že byla objednávka úspěšně vytvořena a taky Platební údaje. Vše vám přijde i na váš email.

Platbu za objednávku doporučujeme zaplatit neprodleně.

 

Prosím nezapomeňte užívat diakritiku(háčky a čárky) ve vyplňování objednávky

 

Uzavření objednávek(pro dopravu ke klubu) pro uvedené kategorie :   25.04.2019  23:59

 

Po uzavření objednávek S dopravou zdarma hromadně přes klub, můžete dále objednávat a doobjednávat naše produkty, ale již s placenou dopravou na vaši adresu.

 

Termín dodání hromadně přes klub je do 15 pracovních dnů od uzavření objednávek.

 

Pokud by bylo něco špatně na náhledech fotek(Jméno, Příjmení) nebo by jste měli nějaké přání, připomínku použijte prosím email kocourek@kartickyhracu.cz    nebo poznámku přímo v objednávce.

 

Jestli by jste přišli na nějaký problém, nebo co by se mohlo zlepšit ve prospěch všech, kdo se podílí na procesu objednání , napište, volejte.

 

 

Děkuji a přeji hezký den a bezproblémovou práci s naším objednávkovým systémem.

 

Za tým KartičkyHráčů

 

Pavel Kocourek

---------------------------------------------------------

  Ing. Pavel Kocourek

  Tel:      +420 736 243 763
  E-mail: pavel.kocourek@kartickyhracu.cz

  Web:    www.kartickyhracu.cz

 

Nástup a sraz bude v neděli 11. 8. 2019 Němčičky u Hustopečí od 12:30 - 14:00 hod.
 
V neděli odpoledne již první trénink.
Dojezd i s parkováním je před ubytovnou a koupalištěm, které je nám po celou dobu k dispozici.
 
Konec soustředění v pátek 16. 8. 2019, převzetí kluků rodiči po obědě cca v 15:00 - 16:00 hod. 
 
Cena letního soustředění je  do 4.000,- Kč na osobu  (bude upřesněno po finální kalkulaci). 
Vybírat budeme přímo na místě, není třeba posílat zálohy.
 
V ceně je ubytování, plná penze, svačinky, várnice se sirupem/čajem po celý den, hřiště 2 x denně 2 hod. (tráva), špekáčky, výlety , ceny, koupaliště po celou dobu soustředění.
 
Snídaně formou švédských stolů
 
Co s sebou :
·         Potvrzení lékaře o zdravotní způsobilosti
·         Prohlášení o bezinfekčnosti ( v příloze s datumem nástupu na soustředění )
·         Kopie kartičky zdravotní pojišťovny
·         V případě, že dítě bere léky, seznam léků a jejich užívání
 
Fotbalové vybavení :
Kopačky, balon, chrániče + kompletní sportovní oblečení, tréninkové i hrací dresy, balon.
Plavky, tenisky na běhání, kdo chce pálky na pink pong.
Repelent, opalovací krém, osuška, žabky.
Kapesné na Vašem uvážení - pouze na nějaké věci z bufetu, sušenky, zmrzlina apod.
 
 
Ahoj vespolek ,
 
 
 
Posílám Ti takový draft co můžeš používat pro rodiče :
 
                                                                                                                                                                                
 
zdravím Vás o prázdninách a jelikož se nám pomalu blíží čas soustředění , tak Vám posílám instrukce a podrobnosti včetně seznamu hráčů , kteří se soustředění zúčastní .
 
Nástup a sraz bude v neděli 11.8 Němčičky u Hustopečí  , 12:30hod  , do 14:00 hod chceme vyřídit administrativu , ubytování a odpoledne již začínáme s aktivním tréninkem .
 
Dojezd i s parkováním je před ubytovnou a koupalištěm , které je nám po celou dobu k dispozici .
 
Konec soustředění neděle 16.8 , převzetí kluků rodiči po snídani cca 9:30-10:30 hod . Pokud by byla změna , budu Vás ještě informovat .
 
 
 
Cena letního soustředění je  4.000 ,-kč na osobu  . Vybírat budu přímo na místě , není třeba posílat zálohy .
 
 
 
V ceně je ubytování, plná penze, svačinky, várnice se sirupem/čajem po celý den, hřiště 2 x denně 2 hod .(tráva),špekáčky , výlety , ceny , koupaliště po celou dobu soustředění
 
Snídaně formou švédských stolů
 
 
 
Co s sebou :
 
 
 
·         Potvrzení lékaře o zdravotní způsobilosti
 
·         Prohlášení o bezinfekčnosti ( v příloze s datumem nástupu na soustředění )
 
·         Kopie kartičky zdravotní pojišťovny
 
·         V případě, že dítě bere léky, seznam léků a jejich užívání
 
 
 
Fotbalové vybavení :
 
 
 
2xkopačky , balon , chrániče + kompletní sportovní oblečení , tréninkové i hrací dresy , balon
 
Plavky , tenisky na běhání , kdo chce pálky na pink pong
 
Repelent , opalovací krém , osuška , žabky
 
Kapesné na Vašem uvážení – pouze na nějaké věci z bufetu , sušenky , zmrzlina apod .
 
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Sezona 2017/2018 - MÁME ZA SEBOU

U9 (MLP A) - 2009

21.08.2016 11:29